Městské divadlo Brno pro vás připravuje tři nové inscenace!

mdb 1Ač se zatím nemohou konat veřejná divadelní představení, Městské divadlo Brno za dodržování všech hygienických podmínek pokračuje vpráci, aby bylo nachystáno na váš příchod. Dvě nově vznikající inscenace – černá komedie Hrabal a muž u okna a komorní muzikál První rande – se budou hrát v rámci jednoho večera a v budoucnu se budou uvádět i odděleně jak na Činoherní scéně, tak na zájezdech. Na Hudební scéně se chystá romantický muzikál Jane Eyrová.

Zažil první linii v armádě. A teď i v nemocnici

nrtm. lukas slejskaJedním z armádních zdravotníků, kteří pomáhají ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, je Lukáš Slejška. Čtyřiatřicetiletý voják byl původně všeobecnou sestrou. Po šesti letech v nemocnici vstoupil do armády, po úspěšném výcviku nastoupil k bojovému praporu do Bučovic. Také se však účastnil na přelomu let 2018/19 mise v Afgánistánu, kde působil na základně Bagram.

VIDA! vás v tom nenechá. Pokusy na doma, zelená mise, online doučování i šifrovací hra

Schránka01Zábavní vědecký park VIDA! je už dlouhé měsíce zavřený. Než bude opět možné navštívit jedinečnou expozici u brněnského výstaviště, nabízí VIDA! chytrou zábavu, kterou si užijete doma nebo na procházce. Připravila pro vás desítky návodů na domácí experimentování, dvě filmová představení se zábavnými pokusy, eko výzvu a venkovní hru plnou netradičních úkolů a šifer. Chcete s rodinou strávit smysluplný čas plný nezapomenutelných zážitků? Navštivte web www.vida.cz