DPMB má vlastní vyhledávač dopravních spojení. Rychlejší, přesnější a komfortnější

dpmb32Cestující městskou hromadnou dopravou v Brně si informace o spojích zjistí rychleji než dříve. Dopravní podnik města Brna (DPMB) spustil na svém webu a v aplikaci DPMBinfo vlastní vyhledávač. Kromě většího komfortu nabízí i výhodu propojení vyhledávání s aktuálními informacemi z provozu.

Parciálním trolejbusem na Sadovou a do Soběšic. DPMB spouští pilotní projekt

dpmbDopravní podnik města Brna spustí pilotní projekt využití parciálních trolejbusů na běžné lince bez trolejového vedení. Sloučí trolejbusovou linku 30 a autobusovou 43 do jedné, kterou budou obsluhovat výhradně parciální trolejbusy. Část trasy pojedou s využitím trolejového vedení a část na baterie. Změna je platná od 27. dubna 2024.

MHD jako zážitek. Zájemci si můžou pronajmout Party Šalinu nebo Šalina Café

PŠ 5Firemní večírek, oslava narozenin nebo svatba. K těmto a dalším příležitostem si nově mohou zájemci pronajmout speciálně upravenou Party Šalinu nebo historický vůz Šalina Café. Pro objednávky DPMB zřídil web party.dpmb.cz. 

Divadlo Bolka Polívky zahajuje své působení v Bílém domě Bolkovým "živočichopisem"

1 Sága foto David KonečnýDivadlo Bolka Polívky otevře oficiálně v pátek 12. dubna 2024 své nové prostory v Bílém domě na Žerotínově náměstí v Brně premiérou. Inscenace Sága aneb Vizovský zázrak je autorským projektem Bolka Polívky. Úsměvný živočichopis podle vlastního scénáře také režíruje a ztvární v něm nejen sám sebe v různém věku a v různých rolích, ale také třeba své rodiče.