Recyklatorium pomůže i v Brně

Unikátní pojízdné Recyklatorium, které se v průběhu září vydá napříč celou Českou republikou a postupně vybídne návštěvníky dvanácti muzeí k odložení drobného vysloužilého elektrospotřebiče, mohou využít i Brňané díky spolupráci Jihomoravského kraje a statutární město Brna s kolektivním systémem ELEKTROWIN a Technickým muzeem v Brně

Hodí se váš starý elektrospotřebič už jen do muzea? Přineste ho do našeho mobilního Recyklatoria a staňte se hrdinou železného týdne. Každý, kdo přinese již vysloužilý elektropřístroj, bude za odevzdané elektrozařízení odměněn. Kdy a kde? Ve dnech 12. – 14. 9. v Technické muzeum v Brně.
Za každý přinesený elektrospotřebič obdržíte poukaz na slevu na vstup do muzea, malý dárek a také se nechat vyfotit v místním fotokoutku a odnést si časopis Hrdina železného týdne s vlastní fotografií na titulní straně!.

Recyklatorium je...místo, kam můžete během Železného týdne přinést a odevzdat svůj starý elektrospotřebič. Místo, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací o recyklaci elektroodpadu. Místo, kde vás čeká jedinečná zábava.

(tz)