Aquapark Kohoutovice čeká vylepšení, během prázdnin proto přeruší provoz

kohoutoviceAquapark Kohoutovice se od 24. června veřejnosti zcela uzavře. Během dlouhodobě naplánované odstávky dojde ke kompletní opravě šaten a sprch a budou také zahájeny práce na modernizaci tobogánu. Areál kohoutovického aquaparku se tak díky opravám dočká celkového vylepšení a zvýšení komfortu i bezpečnosti návštěvníků.

Důvodem oprav je porušená hydroizolace ve sprchách a v prostorách šaten. Dochází tak k prosakování vody do okolních povrchů, zejména do příček, podlah a strojovny. Budou proto odstraněny původní obklady, dlažba, omítky a nahrazeny novými. Dále bude provedena sanace zdí, aplikována nová hydroizolace a vyměněny některé dveře a další vybavení jako zrcadlové stěny, odkládací police, fény, lavice nebo převlékací kabinky. Současně bude zahájena modernizace tobogánu po celé jeho délce včetně všech bezpečnostních prvků a i nadále budou pokračovat přípravy projektu recyklace odpadní vody, jehož výsledkem by měly být významné energetické a provozní úspory.

Městská společnost STAREZ – SPORT, a.s., provozovatel jediného aquaparku v Brně, odstávku pečlivě naplánoval právě na letní měsíce, kdy je návštěvnost tohoto areálu nejnižší. Opět v provozu by měl být aquapark se začátkem školního roku, tak aby mohla být zahájena povinná plavecká výuka dětí ze základních škol.

Aquapark Kohoutovice nabízí širokou škálu vodních atrakcí, relaxačních zón a sportovních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Po znovuotevření bude areál poskytovat ještě kvalitnější služby a bezpečnější prostředí pro všechny milovníky vody i relaxace.

Pro aktuální informace sledujte webové stránky https://aquapark.starez.cz/

(tz)