Je ideální čas pro přihlášení dětí na příměstské tábory na koupališti Riviéra

starezKapacity jednotlivých turnusů příměstských táborů na Riviéře, které pořádá městská společnost STAREZ - SPORT, a. s., jsou již z poloviny naplněny a přihlašování stále probíhá. Pokud tedy plánujete svému dítěti dopřát během prázdnin týden na největším koupališti v Brně, neváhejte.

Kromě rozmanitých vodních aktivit nabízí příměstské tábory na koupališti Riviéra také bohatý program mimo jeho brány. Děti zavítají do VIDA science centra, lanového centra Jungle park nebo do Areálu dopravní výchovy. Navíc budou mít možnost využít parkourové a workoutové hřiště v blízkosti koupaliště nebo se účastnit animačních programů přímo v areálu. V případě nepříznivého počasí jsou k dispozici vnitřní či zastřešené prostory hlavní budovy, kde se děti mohou zabavit hrami, tvořením a jinými aktivitami.

Příměstský tábor na Riviéře je určen pro děti ve věku od 6-12 let a lze jej částečně hradit prostřednictvím rodičovských voucherů, které nabízí město Brno. V každém turnusu je maximální kapacita 30 dětí a je vhodný i pro neplavce. Cena tábora je 3.900,-Kč, první zkrácený turnus je za 3.300,- Kč. V ceně jsou zahrnuty vstupy do ostatních areálů, strava a celodenní pitný režim.

Více informací včetně online přihlášek naleznete na https://primestak.starez.cz/