Záchranáři vyhlašují soutěž na téma ztvárnění čísla 155

zzsBlíží se Den linky 155, který se bude konat jako vždy 15. 5. a věřte, že toto číslo si zaslouží něco mimořádného. Proto jihomoravští záchranáři vyhlašují výtvarnou soutěž pro děti. Číslo 155 můžete namalovat, vystřihnout z papíru, napsat o něm básničku, zkrátka jakkoliv kreativně ztvárnit. Fantazii se meze nekladou.

Číslo 155 patří tísňové lince záchranné služby, její operátoři přijmou denně stovky hovorů, radí, pomáhají, vysílají k pacientům sanitku, je-li to třeba. Více si o operačním středisku Zdravotnické záchranné služby JMK můžete přečíst na: www.zzsjmk.cz/krajske-zdravotnicke-operacni-stredisko. Nebo mrkněte na video: www.youtube.com/watch?v=18_PeQnn3Tw.

Vaše umělecká dílka můžete posílat poštou nebo je můžete přinést osobně (ZZS JmK, Kamenice 798/1d, Brno-Bohunice), či je vyfotit a zaslat emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , a to nejpozději do 10. 5. 2023.

Pak spustí ZZS JMK na sociálních sítích hlasování. Vítěz bude vyhlášen 15. 5. 2023 a díla budou vystavena u příležitosti Dne linky 155, na Moravském náměstí v Brně. Výherce získá pozvání do sídla ZZS JMK v Brně-Bohunicích, kde je operační středisko, výjezdová základna a také vzdělávací centrum.