Do Brna se vrací pravidelné bleší trhy Dobrá Karma

2979699Každou první sobotu v měsíci se mohou Brňáci těšit na bleší trh pořádaný spolkem Dobrá Karma, a to vždy od 13 do 17 hodin v areálu VUT na Kraví hoře, kam se dostanete nejlépe z ulice Rybkova. Není vám lhostejné plýtvání? Tak přijďte dát v sobotu 1. dubna věcem druhou šanci a užít si příjemnou atmosféru.

Vlastní stánek může mít na akci každý – stačí se zaregistrovat na webových stránkách Dobré Karmy a za 300 Kč můžete do světa poslat pro vás už nepotřebné věci, které ale někdo jiný ještě ocení. Zváni jsou všichni, kteří chtějí něco prodat, i ti, kteří právě něco shání. Šetřete díky bleším trhlům planetu i vaši peněženku.

Na konci prodejní doby proběhne SWAP s neprodanými věcmi, které si už prodejci nebudou chtít odnést domů. Pokud něco i tak zbyde, organizátoři akce zajistí jejich převoz do dobročinného obchůdku Šupliq a ReUse dvora. Nic tak nepřijde nazmar, každá věc dostane šanci na nový život.

Přijďte si vylepšit svou karmu a pomozte na Kraví hoře vytvořit společenskou událost, brněnskou verzi Mauerparku - blešího trhu v Berlíně proslulého svou unikátní atmosférou.

DOBRÁ KARMA – pro jednoho odpad, pro jiného poklad

Nejbližší termín: 1. 4. 2023. Více informací o bleším trhu Dobrá Karma najdete na webu www.dobra-karma.cz