Teplárny mají nový katalog

TBDevadesát tisíc svých zákazníků berou Teplárny Brno jako závazek. Proto se snaží věnovat jim maximální pozornost a najít tu nejlepší cestu, jak oslovit své současné odběratele, ale současně také nabídnout služby novým klientům. Novinkou letošního roku je nový katalog služeb, který zamířil ke všem obchodním partnerům této společnosti.

Namísto složitých technických detailů jasné vysvětlení a rozdělení nabídky. To je podstata „uživatelsky příjemné" brožury doplněné vtipnými kresbami, kterou si lze stáhnout i z webových stránek www.teplarny.cz. „Jsme na trhu nejlevnější, jak potvrzuje studie společnosti Invicta Bohemica, a cenu tepla držíme již třetím rokem. Kromě toho však dokážeme zajistit téměř vše, co s dodávkami tepla souvisí. Ale někdy máme pocit, že ne všichni to vědí. Protože zajištění spokojenosti našich zákazníků je pro nás velkým závazkem, stále hledáme způsoby, jak s nimi být ve vzájemném kontaktu," uvedl generální ředitel Tepláren Brno Petr Fajmon.

Nová komunikační strategie staví na otevřenosti, vizuálnosti, srozumitelnosti a poutavosti. Katalog je rozdělen do tří přehledných kapitol. První Mám teplo... je určen těm, kteří již teplo od TB odebírají a kterým například teplárny dokáží i rozúčtovat náklady na vytápění. Druhá část Vybírám teplo... směřuje k těm, kteří řeší, jak nejúsporněji a nejpohodlněji topit – i těm mají teplárny co nabídnout, protože po připojení k centrálnímu zásobování teplem lze všechny starosti například se servisem či haváriemi pustit z hlavy. A třetí díl Projektuji teplo... je připraven pro ty, kteří chystají nový projekt a dodávku tepla chtějí řešit tak, aby šetřili nejen peníze, ale i čas a starosti. „Stručně řečeno, naše firma může klientům obstarat výhodnou a nejpohodlnější možnou dodávku tepla až po ventil jejich radiátoru. Všem můžeme nabídnout pět našich hlavních předností: úspornost, podporu, dostupnost, komfort a odpovědnost. Obrátit se na nás může opravdu každý, naši odborníci s ním vše proberou a do nejmenšího detailu nastaví vše podle specifických potřeb. " doplnil Fajmon.

Text: sal, kresby: Archív TB