Zoo Brno: nový web a fotosoutěž

IMG 6432V úterý 4. února odstartovaly nové webové stránky Zoo Brno, které přinesou jejich návštěvníkům lepší orientaci v činnosti zahrady, dokonalejší virtuální prohlídku nebo on-line přihlášení na vzdělávací akce. Společně s novým webem začíná také velká fotosoutěž s názvem „Objektivem návštěvníka".

Fotosoutěž je určena všem, kteří milují zvířata a fotografování a mají ve svém archivu fotky zvířat pořízené v Zoo Brno. Podmínkou účasti je od 5. února 2014 do 25. března 2014 zaslat minimálně jednu a maximálně tři fotografie pomocí jednoduchého přihlašovacího formuláře přes webové stránky www.zoobrno.cz v požadovaném formátu a velikosti (viz podmínky fotosoutěže) a vyplnit požadované údaje. Fotografie bude hodnotit porota ve složení: Miloslav Budík - významný český fotograf mezinárodního významu žijící v Brně, Jiří Kolbaba - známý český cestovatel, fotograf a spisovatel, který procestoval všech šest kontinentů planety a který se narodil a žije v Brně a Honza Musil – moderátor a známý milovník zvířat, který žije nedaleko Prahy, ale také se narodil v Brně.

Hodnotit budou nejen kvalitu fotografií, ale také originalitu záběru a výsledkem bude 12 nejlepších fotografií, ze kterých vznikne samostatná výstava a kalendář pro rok 2015. Odměněno bude všech dvanáct „výherců", kteří získají hodnotné ceny od Zoo Brno a od jejích partnerů. Podrobné informace o cenách a pravidlech najdete na www.zoobrno.cz.

Text: red, foto: archív Zoo Brno