Scooter přiveze své hity na výstaviště

scooterKapela Scooter 23. listopadu roztancuje Výstaviště v Brně. Fanoušci budou mít možnost na živém koncertě vidět a slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! a mnoho dalších nesmrtelných hitů jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejúspěšnějších evropských kapel. 

Před koncertem jsme zpěváka H. P. Baxxtera trošku vyzpovídali. Prozradil například, že jezdí jen speciálně upravenými vozy a také, jaké je jeho nejoblíbenější pití, nejen před koncertem.

Do Brna se nechystáte poprvé, jak se vám tady vystupuje?
Skvěle, jako ostatně všude u vás v Čechách na Moravě a taky na Slovensku. Brno mám obzvlášť rád. Lidé jsou tady uvolnění a z koncertu je vždy bezva party.

Co se vám vybaví, když se řekne Brno?Scooter photo
Krásné město, super odvázaní lidé, skvělá atmosféra. Snad budeme mít letos čas si jej lépe prohlédnout.

Jak na vás působí české publikum?
Mám ho rád, je jedno z nejlepších. Všude kam přijedeme.

Proč si myslíte, že lidé stále chodí na vaše koncerty?
Lidi mají naši muziku rádi, a my máme rádi je, stále nás baví ta úžasná atmosféra, která mezi námi a jimi jiskří na každém koncertě.

Jak se změnila skupina Scooter nebo vy sám během pětadvaceti let co hrajete?
Ve Scooteru se vystřídalo pár muzikantů, máme určitě víc zkušeností, využíváme technologie, o kterých se nám před čtvrtstoletím ani nesnilo. Ale ty základní věci, radost z muziky, ze setkání s fanoušky, euforie, která se mne zmocní pokaždé, když vstoupím na scénu, ty zůstávají stejné.

Je něco bez čeho si turné nebo neumíte představit?
Vždy na turné se přemísťuji ve speciálně upravených autech německého výrobce, jsem na to tak zvyklý a cítím se díky tomu dobře. Pak mi taky nesmí chybět můj oblíbený drink, což je vodka s energy drinkem. Bez toho by to prostě nebylo ono.

Máte nějaký sen, tajné přání?
Jsem spokojen, takže bych si jen přál, aby se naším fandům naše muzika líbila i nadále. Nic bych neměnil.


Vstupenky na koncert můžete kupovat v předprodeji v síti www.ticketlive.cz.


(pr)

Foto: Archív pořadatele