Mariánské léto BRNO 2014 pomáhá brněnským nevládkám!

Mariánské léto BRNO 2014 je nový festival určený pro celou rodinu, který si klade za cíl obnovit tradici líšeňského údolí. Nový festival však nechce jenom bavit. Pomáhat bude i brněnským sociálně zaměřeným neziskovkám.

„Jednotlivé organizace, které splňují kritéria, se mohou hlásit na Facebooku festivalu, kde z nich následně lidé hlasováním vyberou několik favoritů, pro které na festivalu proběhne sbírka," uvádí dramaturg Libor Pavlata. Proto neváhejte a přihlaste právě tu organizaci, jejíž práci věříte!

První ročník festivalu se uskuteční 23. srpna 2014 v Brně v líšeňském Mariánském údolí a uvede největší hvězdy české hudební scény. Mezi jinými to bude David Koller s písničkami LUCIE v akustickém provedení, Čechomor s mezinárodními hosty, Anna K, MIG 21, Wohnout, UDG, Poletíme, Lenny, Skyline nebo Prague Conspiracy.

Mazda Mariánské léto BRNO 2014 nabídne i bohatý doprovodný program. „Diváci se mohou těšit na scénky herců z pořadu Na Stojáka, proběhne autogramiáda známých herců a sportovců a pro děti bude k dispozici vložený areál plný atrakcí a aktivní zábavy organizované profesionálními animátory,"doplnil Pavlata.

Přihlásit neziskovou organizaci, pro kterou na festivalu proběhne sbírka, může kdokoli na stránce festivalu Mariánské léto Brno na Facebooku https://www.facebook.com/marianskeleto nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Podmínkou je zaměření dané organizace na sociální oblast a působnost v Brně a okolí. Bližší informace o festivalu i o přihlašování neziskových organizací najdete také na webu festivalu na http://www.marianskeleto.cz/.

(red)