Divadlo, lekce tance, ale i vyšetření znamének. Díky participativnímu rozpočtu se na jaro chystá pestrá řada akcí pro veřejnost

V dubnu i květnu ožijí místa spjatá s projekty participativního rozpočtu akcemi pro veřejnost. Tančírna u Antroposu bude hostit lekci argentinského tanga, v amfiteátru v Čertově rokli se odehraje divadlo pro děti, industriální stezkou kolem Svitavy provede zájemce profesionální průvodce. Kromě toho se na náměstí Svobody uskuteční osvětová akce na téma prevence rakoviny prsu.

Přehled akcí:

Industriální naučná stezka u řeky Svitavy – komentované prohlídky 17. 4. v časech 15–17 hod. a 17–19 hod.; kapacita je omezena, přihlašování na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , více informací na FB události

Oživení přírodního amfiteátru Čertova rokle – dětské divadelní představení (divadlo Koráb), 25. 4. v 17 hod.

Nebýt na to sama II – vyšetření znamének a samovyšetření v rámci prevence rakoviny prsu, 2. 5. na nám. Svobody v čase 9–17 hod.

Altánek – tančírna v parku – ukázka a taneční lekce argentinského tanga, 6. 5. v 17:30 hod.

„Všechny akce jsou přístupné zdarma a lidé je mohou využít i jako inspiraci pro přihlášení svého vlastního nápadu do letošního ročníku participativního rozpočtu. Zapojit se a zlepšit naše město mohou až do 15. května," dodal radní pro participaci Petr Bořecký.

Všechny informace jsou dostupné na https://paro.damenavas.cz/.

(mmb)