Nightshopping 27.10.2015 – přijďte si pro slevy a vlastní hudební portrét jako dárek

vankŘíká se, že věrné zachycení lidské postavy a tváře je ve výtvarném umění tou nejobtížnější disciplínou. Tvůrce pohlíží na svět okem umělce a zachycuje přitom ty nejzajímavější scény jeho dokonalého divadla. Dokážete si představit portrét, ve kterém plátno nahradí notová osnova a pohyby štětce vystřídá zápis hudebních not, které hudební skladatel zaznamenává při pohledu na vás? Všímá si výrazu vaší tváře, vašich vlasů, postavy, ale i tajných emocí a přání, které jsou možná před zraky okolního světa skryty, protože jsou jen vašim vlastním tajemstvím. Skutečný hudební mistr ve vás však dokáže číst a vy si tak můžete domů odnést svůj vlastní hudební portrét na CD nosiči. Můžete se o něj podělit se svojí rodinou, přáteli nebo s kolegy v kanceláři. Můžete si ho ale také uložit a sama se zaposlouchat do jeho tónů při pohledu na jasnou večerní oblohu. Portrét, ve kterém vás kreslí hudba... slovy Ludwiga van Beethovena Jaké nádherné je být v začarované říši přemnohých tonů pochopí jen ten, kterého si hudba celkem podmanila...

A jak portrét získat? Stačí přijít 27. října do vaší oblíbené nákupní galerie, nakoupit během NIGHTshoppingu nad 200,- Kč a s pokladním lístkem přijít do rotundy, zaregistrovat se u přítomných hostesek a poté jen vyčkat na vlastní hudební portrét. Autorkou hudebních portrétů u nás bude mladá renomovaná klavíristka, laureátka řady mezinárodních soutěží a velmi výrazná hudební skladatelka, Sára Medková, absolventka oboru Kompozice na Hudební fakultě JAMU v Brně. Večerem bude provázet půvabná Soňa Šuláková známá našim návštěvníkům z pořadu Sama doma České televize.

Věnujte tak v úterý 27. října noc neuvěřitelnému nakupování spolu s mimořádným uměním a nechte se inspirovat novými zážitky a značkami. Slavíme totiž 10 let Galerie Vaňkovka Brno.