Izabelka se s tím nepárala...

Clipboard01Na Zdravotnickou záchrannou službu Jihomoravského kraje dorazil milý dopis. „Dne 13. července se nám v Bošovicích podařilo dle instrukcí paní z operačního střediska porodit překotně doma holčičku. Chtěli bychom ještě oficiálně poděkovat operátorce, která nám tak pomohla přes telefon, i záchranářům, kteří poté přijeli na pomoc a v pořádku mě a dceru dopravili do porodnice. Bylo by prosím možné se s paní a záchranáři spojit a ještě jednou jim všem poděkovat? Všichni odvedli skvělou práci a my jsme jim nesmírně vděční, protože si nejsme jisti, jak by to bez nich vše dopadlo," napsala Lucie.

Setkání se uskutečnit podařilo, na fotce zleva vidíte lékaře Štěpána Svobodu, šťastného tatínka Aleše a pyšného brášku Víťu (kterého právě zaujala přijíždějící sanitka), rozzářenou maminku Lucii s rozkošnou Izabelkou, operátorku jihomoravské záchranky Lýdii Novotnou a záchranáře Davida Faltuse. Na snímku bohužel chybí ještě záchranáři Stanislav Čandrla a Miroslav Macháček, na setkání se dostavit nemohli, ale poslali pozdravy.

Jak je z výše uvedeného příběhu jasné, Izabelka se s tím nepárala. Šikovná maminka měla k ruce šikovného tatínka a na telefonu zkušenou operátorku, a tak vše dobře dopadlo. O další péči o maminku i miminko se pak postarali zdravotníci, kteří přispěchali na místo.