Obchodní centrum Olympia Brno pohltil gamingový festival

csm OLBR GN Banner 1000x1200 px 44122d7a70Chcete si zajezdit ve formuli, zastřílet ve virtuální realitě nebo se ponořit do nostalgie arkádových automatů? Vydejte se do epického světa videoher v Olympii Brno. Hraje se celé léto a každý den!

Obchodní centrum pohltil gamingový festival. Ve čtyřech herních zónách vás čekají řady nadupaných počítačů i pořádná obýváková doupata s herními konzolemi, ve kterých se bude cítit jako doma. Navíc jednu zónu každý víkend okoření závodní simulátory, střílečky ve virtuální realitě i arkádové automaty.

Žánr se mění, zábava zůstává

Každé dva týdny festival obleče nový kabát. Abyc pořadatelé potěšili gamery se sebenáročnějším vkusem, vystřídají se na herních konzolích i počítačích ty nejlepší závodní hry i střílečky. Žádná hra vám tak nezevšední.

Turnaje ve Forza Horizon 5

Zahrát si samozřejmě můžete jen tak pro zábavu. Doporučujeme však také otestovat gamerské schopnosti ve vyostřených soutěžích. Každou neděli se budete moct zúčastnit dvouhodinového miniturnaje ve skvělé závodní hře s dlouholetou tradicí, Forza Horizon 5! Co můžete v miniturnaji vyhrát? Tříměsíční Gamepas a účast ve finále, ve kterém ti nejlepší festivalový závodníci nebudou soupeřit pouze o prestiž, ale také o hlavní ceny! Vyhrát tak můžete luxusní Xbox S nebo profesionální ovladač na konzole Elite 2.

Arkádová mánie

Ať už je pro vás arkádový automat cestou do pravěku nebo krásnou vzpomínkou na dětství, budete mít také příležitost jeden kousek vyhrát. Po celou dobu festivalu se totiž bude soutěžit o nejlepšího arkádového playera. Výsledky budou průběžně zveřejňovány každý večer ve score-boardu na webu Olympia Centra. Ten, kdo se s nejlepším skóre udrží v čele tabulky až do konce festivalu, si mašinu odnese domů.

GAME NOW
OLYMPIA BRNO
7. ČERVENCE AŽ 28. SRPNA

VÍCE INFO NA OLYMPIA-GAMENOW.CZ