Zahrada Arnoldovy je otevřena a nese název po Cecilii a Cornelovi Hože

arnoldova vilaPo Arnoldově vile je veřejnosti zpřístupněna i její zahrada. Původní plocha byla doplněna květinovými záhony či mobiliářem a stala se unikátním prostorem setkávání, vzdělávání a her pro všechny generace. Ponese také nové jméno Zahrada Cecilie a Cornela Hože.

Na Muchovu stezku vykročí i Brno

muchaIvančice, Moravský Krumlov či třeba slovenské Piešťany a nyní i zámek Zbiroh a město Brno. Propojovat místa spjatá se životem a dílem Alfonse Muchy se už několik let daří Nadaci Mucha díky projektu Muchova stezka. V rámci něj se právě otevřela mimořádná výstava Muchových fotografií a Brno a Zbiroh se oficiálně přidaly k Memorandu o spolupráci při prezentaci odkazu a díla Alfonse Muchy.

Česká pošta a Magistrát města Brna otevřely první třípřepážkovou poštu Partner

poštaV Orlí ulici v Brně byla otevřena první třípřepážková pošta Partner v České republice. Provozovat ji bude Magistrát města Brna v budově, kde doposud fungovala pobočka České pošty, přesunutá sem z OC Velký Špalíček. Pošty Partner jsou plnohodnotné pobočky, které nabízejí všechny poštovní služby.

Atraktivní a pestré. Relaxační centrum na Rašínově má zmodernizované posilovací zařízení

starezLázeňské a relaxační centrum Rašínova je známé především svým krytým bazénem a wellness službami. V samotném centru Brna se dá kromě plavání a relaxu také zacvičit. Nyní mnohem kvalitněji a efektivněji. V posilovně, která je součástí centra, totiž proběhla výměna některých strojů s jediným cílem a to zkvalitnění služeb pro návštěvníky.